Dethleffs –  Just T7052 EB DBM Hefbed en 5 zitplaatsen
Ons aanbod

Dethleffs – Just T7052 EB DBM Hefbed en 5 zitplaatsen

    Specificaties

    • € 75.950,-
    • Dethleffs
    • Just T7052 EB DBM Hefbed en 5 zitplaatsen
    • 2021
    • 5
    • 9.562 km
    • 103 Kw
    • Half-integraal
    • Marge
    • Fiat
    • Handgeschakeld
    • Diesel
    • 6
    • 2.805 kg
    • 3.500 kg
    • 620 kg
    • 741 cm
    • 233 cm
    • 294 cm

    Omschrijving

    U heeft aan ruimte geen gebrek, als u kiest voor deze Dethleffs Just T7052 EB DBM, een betrouwbare reisgenoot voor uw vakanties. Deze royale, jonge occasion beschikt over 5 slaapplaatsen. Doordat er een zogenaamd GFK-materiaal is toegepast, is het dak van deze Dethleffs camper hagelbestendig. Deze camper heeft een laadvermogen van 620 kilo. Hierdoor kunt u al uw vakantiebagage prima meenemen.

    Het onderstel is van het merk Fiat. De dieselmotor wordt bediend met een handmatige versnelling. Onderweg naar uw volgende bestemming profiteert u van het gemak van onder andere cruise control, een navigatiesysteem, een achteruitrijcamera, elektrisch bedienbare spiegels, elektrisch bedienbare ramen en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.

    De uitnodigende L-zit is een prima plek om gezellig te eten en te drinken. De keuken is in het midden van de camper gemonteerd en beschikt onder meer over een 3-pits kooktoestel en gootsteen met kraan. Voor een snelle toevoer van warm water is er een boiler aanwezig.

    Om het u aan niets te laten ontbreken, zijn de bedden voorzien van zowel lattenbodems als traagschuimmatrassen. U kunt zich heerlijk opfrissen bij de wastafel in de badkamer. Daar is ook een cassettetoilet ingebouwd. Naast het slaapgedeelte bevindt zich ook de douchegelegenheid.

    De ringverwarming zorgt voor een goede circulatie van de verwarmde lucht.

    De audio-installatie en de aanwezige televisie in deze camper zorgen voor vele uurtjes onbezorgd kijk- en luisterplezier. Door de vaste schotelantenne kunt u overal via de satelliet naar Nederlandse televisiezenders kijken. In deze camper is ook een hordeur ingebouwd. Daardoor zult u in deze camper veel minder last van insecten hebben. Met de aanwezige zonnepanelen produceert u zelf schone energie. U bespaart zo in de kosten en u bent ook nog eens duurzaam bezig. Het ontbreekt zelfs de veeleisende kampeerder aan niets; de vaste afvalwatertank, de leeslampjes en de buitenlamp zijn een kleine greep uit de vele details die deze camper zeer de moeite waard maken.

    Past deze Dethleffs Just T7052 EB DBM helemaal bij uw vakantieplannen? Neemt u dan contact op, wij maken graag een afspraak met u.

    U kunt zelf kiezen welke vorm van service het beste bij u past. Rico Recreatie werkt met de volgende afleverpakketten:    

    • Zo meenemen:    € 0,-     ( geen garantie )
    • Rico Zekerheidspakket:    € 1495,- ( 6 maanden Rico garantie )
    • Bovag Zekerheidspakket:    € 1995,- ( 12 maanden Bovag garantie )

    Geniet zorgeloos van uw vakantie met onze service! Wij zijn uw officiële Erwin Hymer Group dealer van Carado, Lid van de Bovag en RDW erkend.

    Volg ons ook op facebook, Instagram, Google +, Twitter en via onze eigen internetsite www.ricorecreatie.nl

    Druk en zetfouten voorbehouden
     

    Accessoires

    • Achteruitrijcamera
    • Afvalwatertank (vast)
    • Airbag(s)
    • Anti Slip Regeling
    • Audioinstallatie
    • Boiler
    • Buitenlamp
    • Cabine airco
    • Cassettetoilet
    • Centr. deurvergr. afstandsb.
    • Combicassettes
    • Cruisecontrol
    • Dakluik heki
    • Douche
    • Elektr. bedienbare ramen
    • Elektr. bedienbare spiegels
    • Gascomfoor
    • Grote koelkast
    • Hagelbestendig dak
    • Hill Hold systeem
    • Hordeur
    • L-zit
    • Lattenbodem
    • Leeslampjes
    • Luifel
    • Matras traagschuim
    • Midden-opstelling
    • Middenkeuken
    • Navigatie
    • Ringverwarming
    • Schoonwatertank (vast)
    • Schotel
    • Skyroof
    • Stoel(en) draaibaar
    • Televisie
    • Toilet/Wasruimte
    • Vriesvak
    • Zonnepaneel
    Download PDF

    Betaalplan

    Bij de aankoop van een fraaie nieuwe of een jonge occasion camper is het vaak mogelijk om een deel of het totaal bedrag via het Erwin Hymer Group Finance betaalplan te voldoen, zodat u direct kunt genieten van het ultieme vakantiegevoel.

    Het betaalplan werkt eenvoudig. Zodra u het bedrag van de aankoop weet kan Erwin Hymer Group Finance u een passend voorstel doen dat afhangt van de geplande gebruiksperiode en van het gewenste bedrag dat u na vervanging van de camper weer beschikbaar wilt hebben.

    Wilt u meer weten over de mogelijkheden van uw betaalplan?

    Garantie en zekerheid

    Het proces van de eerste gedachte van ultieme vrijheid tot de aankoop van dé juiste camper neemt vaak wel wat tijd in beslag, en dat is logisch. Het kopen van een camper doe je niet iedere dag.

    Daarnaast is het een behoorlijke uitgave, of je de camper nu helemaal zelf betaalt of de betaling regelt via het betaalplan. Om er zeker van te zijn dat je een perfecte camper hebt gekocht, werken we met garantie zekerheidspakketten.

    Veelgestelde vragen

    Proefrit?

    Om een goede indruk te krijgen van de rij-eigenschappen van de camper waar u belangstelling voor heeft, is het mogelijk om een uitgebreide proefrit te maken.

    Zo bent u er zeker van dat u de juiste keuze maakt.

    Proefrit maken?

    Dethleffs – Just T7052 EB DBM Hefbed en 5 zitplaatsen
    Naam(Vereist)
    Privacy(Vereist)
    Dethleffs –  Just T7052 EB DBM Hefbed en 5 zitplaatsen

    Ons
    bezoeken?

    Steenkamp 3 9461 VC Gieten